Kanceláře

Firmy » Kanceláře

 

 

Nařízení vlády dle NV č. 93/2012 Sb.,kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví pří práci, ve znění NV č. 68/2010 Sb., stanovuje zaměstnavateli povinnost poskytnout zaměstnancům ochranu zdraví i formou dostatečného přísunu tekutin...

 

U balených – barelových výdejníků je zpravidla spotřeba vody do půl liru na směnu. Zaměstnanci pak nosí vlastní, většinou slazené nebo sycené nápoje, čímž se zatěžuje jejich organizmus a dříve nebo později se to může odrazit na jejich zdraví.

 

Ekonomická úspora je cca 90% oproti barelům s pitnou vodou, při neporovnatelně vyšší kvalitě, se zárukou vždy čerstvé vody. Naše výdejní stojany jsou doplněny o dokonalý filtrační systém, který vytváří nepřetržitě dostatečné množství chutné čerstvé vody pro pitný režim a pohodu vašich zaměstnanců a zákazníků.

 

Ideálním řešením je instalovat Cooler-výdejník vody, který umí ohřev i chlazení a navíc je elgantním doplňkem kanceláří a paracovišť.

 

 

Spotřeba 5000 litrů

Balená voda cena 6,50

 FDL

První cyklus

CZK        32500,-

CZK        26400,-

Další cykly

CZK        32500,-

CZK        4000,-

 

 

Pokud jsou pracoviště vybavena kuchyňkou, můžeme instalovat některý z typů běžných filtračních zařízení... FP3,FP4 apod.

 

Návratnost je rychlá, další úspory značné. Přidaná hodnota kvalitního pitného režimu na eliminaci únavy a stresů, tím jsou zaměstnanci v pohodě, zdraví, soustředění a automaticky se zvedá výkonnost.

 

 

 

  • galerie

    vítáme Vás v galerii, stránka je určena především pro partnery a účastníky kurzů
Řadit podle||