Pěstitelské pálenice

Firmy » Pěstitelské pálenice

 

Pálenice, palírny, stáčírny alkoholu. 

Protože jsme firma z Valašska, taky vozíme všechny své švestky a jaderničky „zkapalnit“. Většinou se slivovice atd. doředí na požadovaná % destilovanou vodou. Kupovaná voda je jednak drahá, 2-5,-Kč/litr, jednak je to vlastně odpad z tepláren, tedy voda  technická.

   Doporučujeme  Vám pořídit si sestavu zařízení na bázi reverzní osmozy. Voda je pak vždy čerstvá, živá v neomezeném množství a hlavně v čistotě do 10ms. Ikdyž cena zařízení takové filtrace je kolem 10 tis Kč, roční provoz s kapacitou 6-10 tisíc litrů (podle vstupní vody) pak vyjde servis pouze na  2000,- Kč. Tedy litr této super čisté vody na 0,20 Kč. Samozřejmě odpadají provozní vícenáklady s dopravou, skladováním, odpady... Navíc když se čeká na pálení, na nástěnce se dá napsat "prodej osmotické destilované vody za 5,- Kč za litr" a každý majitel auta si rád 5-10 litrů koupí. Tím se zaplatí celé zařízení již v prvním roce.

   Stáčírny alkoholu nejen že potřebují i tisíce litrů této vody měsíčně. I nstalací zařízení se dosáhne úspory na vodě až 90%!  Máme k dispozici i speciální filtrace na dočištění lihu z lihovarů. Alkohol je pak nejen čirý, ale hlavně bez příchutí (ocasu).

Pokud řešíte nebo cítíte potřebu odkonzultovat úpravu vody, odělat orientační testy apod, neváhejte nás nezávazně  kontaktovat

 

Radomír Hrbáč, technický ředitel Aqua Solutions s.r.o.

 www.aquasolutions.cz,

mail: info@aquasolutions.cz

gsm: 00420 604422442

Řadit podle||